Zveme Vás do našeho Penzionu Ronox, který se nachází v České Skalici. Díky výborné poloze, vybavení jednotlivých pokojů a příznivé ceně si u nás užijete dobrý pobyt.

Během celého roku můžete přijít a ubytovat se v Penzionu Ronox, jehož maximální kapacita je 24 osob. K dispozici máme celkem šest 2-lůžkových pokojů, přičemž v každém se dá využít navíc přistýlka pro dvě osoby.

Každý jeden pokoj je vybaven příslušným počtem lůžek. Čtyři pokoje mají manželskou postel a rozkládací pohovku pro dvě osoby, dva pokoje jsou zas se dvěma oddělenými lůžky a pohovkou pro dvě osoby. Součástí každého pokoje je také televize se satelitním příjmem či set pro přípravu teplých nápojů (pohárky a rychlovarná konvice). Stejně lze využívat i vlastní koupelnu se sprchovým koutem a toaletou na svém pokoji. Pokoj č. 1 má navíc terasu. Samozřejmostí během pobytu u nás je bezplatné WiFi internetové připojení.

S radostí Vás ubytuje náš personál na recepci, která je v provozu v době příjezdu a odjezdu hostů. Právě zde se dá platit i platební kartou. Na požádání Vám zajistíme služby vyprání prádla. Parkování vozidel je zajištěno přímo při ubytování.

Určitě si můžete naplánovat výlet s různým zajímavým atrakcím v okolí. K nejoblíbenějším patří vodní nádrž Rozkoš, kde se dá koupat, rybařit, surfovat nebo věnovat jiným vodním sportům. Mnozí navštěvují i ​​Babiččino údolí či o trochu vzdálenější Orlické hory. Zábava ve vodě potěší v aquaparku Kudowa nebo v bazénech koupaliště Náchod. Na seznam cílů, které navštívit, si můžete napsat Muzeum Boženy Němcové, zámek Náchod či Klosová vyhlídka. V zimním období dobře padne lyžovačka v Skiareálu Běloves.

Těšíme se na to, jak strávíte velmi dobrý čas u nás v Penzionu Ronox.


Penzion Ronox - komfortní ubytování Česká Skalice je zárukou příjemně strávených chvil. Hledáte na svoji dovolenou penziony Orlické hory nebo vhodné ubytování pro dva v Babiččině údolí? Jste tu správně. Získejte více informací o nás i na portále MegaUbytko.cz. Těšíme se na Vaši návštěvu a rádi se postaráme o Vaše pohodlí.